صفحه ها
دسته
لینک دوستان
تبلیغات رایگان
آرشیو
آمار وبلاگ
تعداد بازدید : 185029
تعداد نوشته ها : 291
تعداد نظرات : 23
Rss
طراح قالب
موسسه تبیان
به گزارش خبرگزاری فارس، به دلیل مشکلات بازیکنان پیام و بنا به پیشنهاد کمیته انضباطی و موافقت فدراسیون فوتبال، دیدار دو تیم برق شیراز و پیام مشهد لغو و به زمان دیگری موکول شد.
بازیکنان پیام به دلیل مشکلات مالی در تمرینات شرکت نمی کنند.
به گزارش خبرگزاری فارس، دیدار تیم های پرسپولیس تهران و برق شیراز از هفته یازدهم لیگ برتر در ورزشگاه آزادی برگزار شد و در پایان تیم میزبان با نتیجه سه بر یک به برتری رسید تا اولین شکست برق شیراز در لیگ رقم بخورد.
علی کریمی در دقیقه 24 و کریم باقری در دقیقه 40 برای پرسوپلیس گلزنی کردند تا نیمه اول با نتیجه 2 بر صفر به سود سرخ پوشان به پایان برسد.
در نیمه دوم مسعود نظر زاده در دقیقه 73 یکی از گل های خورده برق را برای جبران کرد؛ اما یدا... جهانبازی داور مسابقه یک پنالتی به سود پرسپولیس گرفت و با ضربه علیرضا نیکبخت واحدی و در دقیقه 77 گل سوم پرسپولیس وارد دروازه برق شد تا تیم میزبان سه امتیاز این مسابقه را به دست آورد.
یدا... جهانبازی در این دیدار سپهر حیدری، پژمان نوری و علیرضا محمد از پرسپولیس و صمد زارع و داریوش یزدانی از تیم برق را با کارت زرد جریمه کرد.
بازیکنان تیم فوتبال پرسپولیس: مهدی واعظی، سپهر حیدری، نبی ا... باقری ها، پژمان نوری، علیرضا محمد، مجتبی شیری، مازیار زارع، کریم باقری(محمد منصوری)، علی کریمی، ایوان پترویچ(فرهاد خیرخواه) و دی کارمو(علیرضا نیکبخت واحدی)
سرمربی: افشین قطبی
بازیکنان تیم فوتبال برق شیراز: سجاد بیرانوند، صمد زارع، همت عابدی نژاد، داریوش یزدانی، مهدی کریمیان، ویلیام مورنو، مهدی شیری، مسعود نظر زاده، ستار زارع و فرید عابدی
سرمربی: محمد عباسی
پنج شنبه دوم 8 1387
X